VŠĮ Naujosios Akmenės ligoninės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje teikiamos gydymo, slaugos, minimalios sveikatą atstatomosios procedūros (masažas, gydomoji mankšta ir kt.).

                             Į skyrių pacientai atvyksta turėdami bendrosios praktikos gydytojo ar stacionarinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytojų nukreipimą.

                             Šios paslaugos apmokamos iš Privalomojo sveikatos draudimo biudžeto, bet ne ilgiau kaip už 120 dienų. Tais atvejais, kai pacientas yra išnaudojęs 120 kalendorinių dienų per metus gulėjimo trukmę, tačiau nori tęsti gydymą, galima pasinaudoti mokamomis paslaugomis. Gydymosi slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje laikotarpiu pacientams  nemokamos specialiesiems poreikiams skirtos išmokos - išmokos nuolatinei slaugai, nuolatinei priežiūrai (pagalbai) ir transporto išlaidų kompensacijos.

                             Naujosios Akmenės ligoninė dar turi laisvų lovų palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje. Visiems  pacientams norintiems gydytis mūsų ligoninėje informacija teikiama tel./ mob. 8-425 56512, 8698 53821, 8682 19331.