2017 m VšĮ Naujosios Akmenės ligoninės projekto „Odontologijos paslaugų kokybės gerinimas ir vaikų bei jaunimo sveikatos išsaugojimas“ lėšų panaudojimo ataskaita

              VŠĮ Naujosios Akmenės ligoninė 2017 m. dalyvavo Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių projektų finansavimo atrankos konkurse.

              Pateikė projektą „Odontologijos paslaugų kokybės gerinimas ir vaikų bei jaunimo sveikatos išsaugojimas“.

              Projekte buvo iškeltas šis uždavinys - dantų protezų gamybos modernizavimas, siekiant suteikti Akmenės rajono žmonėms galimybę gauti moderniškesnius, patogesnius, aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus atitinkančius elastinės plastmasės dantų protezus.

              Projektas skirats visiems Akmenės rajono gyventojams, kuriems reikalingos dantų protezavimo paslaugos.                     

        VŠĮ Naujosios Akmenės  ligoninė įsigijo dantų protezų iš elastinės plastmasės gaminimo įrenginį (4000 euraų iš visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos skirtų lėšų ir 600 eurų įstaigos lėšų).

 Jau nuo 2017 metų balandžio mėnesio pradėti gaminti  komfortiški ir gražūs, ypač lengvi, pilnai atstatantys dantų eilių defektus dantų protezai. Protezas greitai prisitaiko burnoje, jis labai patogus ir todėl prie jo greitai priprantama. Naujuoju prietaisu jau pagaminta 90 elastinių dantų  plokštelių.

                                

Vyriausioji slaugytoja D. Sutkienė