Viešoji įstaiga Naujosios ligoninė, adresas- Žemaitijos g. 6, Naujoji Akmenė. Kontaktinis telefonas- (įstaigos registratūra) -teikia ambulatorinės reabilitacijos paslaugas pacientams sergantiems:   *suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos I (judamojo-atramos aparato pažeidimai), *suaugusiųjų ambulatorinės reabilitacijos II (nervų sistemos ligų, judamojo –atramos aparato pažeidimų).

Medicininės reabilitacijos paslaugos

Medicininė reabilitacija – viena gydymo rūšių, taikomų ligoniams po sunkių operacijų ir traumų ar sergantiesiems lėtinėmis ligomis. Tai kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių (fizioterapijos, kineziterapijos, ergoterapijos ar kompensacinių priemonių ir kt.) taikymas pacientams, kuriomis siekiama maksimaliai atstatyti sutrikusias organų funkcijas. Apie paciento siuntimo į medicininę reabilitaciją tikslingumą sprendžia jį gydantis gydytojas kartu su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoju.

Viena iš medicininės reabilitacijos rūšių-ambulatorinė reabilitacija. Ši paslauga naudinga tuo, kad paslaugas pacientas gali gauti savo gyvenamojoje vietoje. 

Viešoji įstaiga Naujosios Akmenės ligoninė,  teikia ambulatorinės reabilitacijos paslaugas pacientams sergantiems judėjimo – atramos aparato ligomis, nervų sistemos ligomis. Pagalbą teikia specialistų komanda: fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, bendrosios praktikos slaugytojas, kineziterapeutas, ergoterapeutas ir kiti. Ligoninėje taikomos reabilitacinės priemonės: kineziterapija, ergoterapija, masažas, tokios procedūros kaip magnetoterapija, impulsinės srovės, lazerioterapija, ultragarsas ir kitos.
Medicininei reabilitacijai priimami pacientai, kurie yra stabilios būklės, nekarščiuojantys.
 Prašome naudotis mūsų ambulatorinės reabilitacijos paslaugomis.
Informacija teikiama tel. (8 425) 56527.